Аспірант кафедри германської філології, науковий керівник І.К. Кобякова (канд. філол. н., проф.)

Послання на авторські профілі:

Освіта та кваліфікація:

• З жовтня 2019 – аспірант кафедри германської філології Сумського державного університету за напрямом 035 Філологія
  • 2011 – 2012 – навчання в Сумському державному університеті (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій, кафедра теорії та практики перекладу). Отримала вищу освіту за спеціальністю «Переклад» (магістр). Здобула кваліфікацію перекладача, викладача англійської та німецької мов
  • 2007 – 2011 – навчання в Сумському державному університеті (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій, кафедра германської філології). Отримала вищу освіту за напрямом підготовки "Філологія". Здобула кваліфікацію бакалавра-філолога-перекладача

Досвід роботи:

• Вересень 2018 – серпень 2020 – викладач-стажист кафедри іноземних мов ННІБТ «УАБС» Сумського державного університету
  • Жовтень 2021 – теперішній час – викладач кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ

Дисципліни, які викладає:

Іноземна мова (англійська)
Іноземна мова (поглиблений курс)

Підвищення кваліфікації:

2015 – навчання на факультеті підвищення кваліфікації та перепідготовки Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за спеціальністю "Вчитель англійської, німецької мов" (свідоцтво НВВ №026933)

Наукові публікації:

1. Reshytko A. Analysys of lexical-semantic and stylistic devices of fairy tales by Oscar Wilde. Філологічні трактати. 2019. Том 11. № 1. C. 69-79.
2. Решитько А.Д. Викладання англійської мови студентам немовних спеціальностей на основі компетентнісного підходу. Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект: збірник наукових і науково-методичних праць. 2019. Випуск 2. С. 190-197. URL: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/72268.
3. Решитько А.Д. Використання інтернет-ресурсів у викладанні іноземних мов. Сучасна іншомовна освіта України та зарубіжжя: стан, виклики і перспективи: матеріали І Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю. Суми: Вінниченко М.Д., 2018. С. 117-119.
4. Ситник А. Сага про Alone. Соціально-гуманітарні аспекти розвитку сучасного суспільства: матеріали Всеукраїнської наукової конференції викладачів, аспірантів, співробітників та студентів факультету іноземної філології та соціальних комунікацій (Суми, 19-20 квітня 2012 року). Суми: СумДУ. 2012. Частина 1. С. 103-105.
5. Сытник А., Руденко Н. Английские заимстования в немецких рекламных текстах. Матеріали науково-теоретичної конференції викладачів, аспірантів, співробітників та студентів гуманітарного факультету (Суми, 20-25 квітня 2009 року). Суми: СумДУ, 2009. Частина 2. С. 105.