Аспірант кафедри германської філології, науковий керівник Н.В. Таценко (д. філол. н., доц.)

Посилання на авторські профілі:

Освіта та кваліфікація

• З жовтня 2021 – аспірант кафедри германської філології Сумського державного університету за напрямом 035 Філологія
  • 2000 – 2005 – навчання в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка (факультет іноземних мов). У 2005 отримала кваліфікацію вчителя мови (англійської, німецької) і зарубіжної літератури за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська, німецька)» (диплом спеціаліста, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка)

Досвід роботи

• 2005 – 2018 – викладач кафедри іноземних мов СумДУ

Наукові публікації

1. Гаврилова В.В. Структурно-семантичні модифікації англомовних паремій із компонентом “календарний хрононім” в художньому та публіцистичному дискурсах. Наукові записки Бердянського державного педагогічного університету. 2018. Випуск ХVI. С. 17–25.
  2. Гаврилова В.В. Пареміологічні одиниці з компонентом-агіонімом в англійській мові. Соціально-гуманітарні аспекти розвитку сучасного суспільства: матеріали Всеукраїнської наукової конференції викладачів, аспірантів, співробітників та студентів факультету іноземної філології та соціальних комунікацій (м. Суми, 21-22 квітня 2018). Суми: СумДУ, 2018. C. 287–289.
  3. Гаврилова В.В. Явище варіативності англійських паремій із компонентом “календарний хрононім”. Україна і світ: діалог мов та культур: матеріали міжнародної науково-практичної конференції. Київ: КНЛУ, 2017. С. 56–58.
  4. Гаврилова В.В. Структурні типи паремій, організованих за моделлю словосполучення з компонентом “календарний хрононім” в англійській мові. Proceedings of the IV International Scientific Conference “Perspective Scientific Research”. Morrisville: Lulu Press, 2017. P. 103–105.
  5. Гаврилова В.В. Системні відношення пареміологічних одиниць із компонентом “календарний хрононім” в українській мові. Соціально-гуманітарні аспекти розвитку сучасного суспільства: матеріали Всеукраїнської наукової конференції викладачів, аспірантів, співробітників та студентів факультету іноземної філології та соціальних комунікацій (м. Суми, 21–22 квітня 2017). Суми: СумДУ, 2017. C. 48–50.
  6. Гаврилова В.В. Семантичне поле «Пори року» в англійських прислів‘ях та приказках. Наукові записки Національного університету «Острозька академія». 2014. Випуск 43. С. 66-67.