Аспірант кафедри германської філології, науковий керівник О.М. Медвідь (канд. філол. н., доц.)

Посилання на авторські профілі:

Освіта та кваліфікація:

• Жовтень 2021 – нині: аспірант кафедри германської філології Сумського державного університету за спеціальністю 035 Філологія
  • 2019 – 2021: навчання у Сумському державному університеті (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій). Ступінь вищої освіти "Магістр", галузь знань 03 Гуманітарні науки, спеціальність 035 Філологія, спеціалізація "Германські мови та літератури (переклад включно, перша – англійська)"
  • 2015 – 2019: навчання у Київському національному лінгвістичному університеті (факультет філології і перекладу (англійська)). Ступінь вищої освіти "Бакалавр", напрям підготовки "Філологія", спеціалізація "Переклад (англійська)", професійна кваліфікація "Фахівець із перекладу (англійська мова)"

Досвід роботи:

• Вересень 2021 – нині: викладач англійської мови на кафедрі іноземної мови Класичного фахового коледжу Сумського державного університету (м. Конотоп)
  • 2020 – нині: викладач англійської мови на курсах з англійської мови для дітей «Поліглот» на базі Класичного фахового коледжу Сумського державного університету (м. Конотоп)
  • 2019 – 2020: викладач англійської мови в Центрі розвитку дитини «Лімпопо» (м. Конотоп)

Наукові публікації:

Грищук Д.A. Морфологічні особливості англомовних рекламних слоганів. Проблеми філологічних наук, міжкультурної комунікації та перекладознавства в Україні та країнах ЄС: матеріали Міжнародної науково-практичної конференції (Венеція, 30-31 жовтня 2020). 127 с.