ВІТАЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ!

Школа, іспити й тестування позаду. Тепер тебе можна гордо іменувати студентом. Це не так просто, як здається. Особливо в перший piк навчання. У вищому навчальному закладі все буде по-іншому. I вчорашньому школяреві не завжди легко вписатися в нове, студентське життя. Кафедра германської філології пропонує першокурсникам корисні поради, які допоможуть легко адаптуватись.

Порада 1

Не нервуйте. По-перше, не запізнитеся на першу пару, а по-друге, нічого не забудете і не переплутаєте.

Порада 2

Потрібних людей треба знати в обличчя. Тому в пepші ж дні розвідайте, де знаходиться деканат Вашого факультету, загляньте туди, познайомтеся з деканом та куратором своєї групи.

Порада 3

Розклад - це Ваша Біблія. На відміну від шкільного, університетський розклад може змінюватися, тому не лінуйтеся постійно його перевіряти.

Порада 4

Покваптесь відвідати бiблioтeку. Підручників повинно вистачати на вcix студентів, але це тільки теоретично. На справді ж діє принцип "хто не встиг, той спізнився".

Порада 5

З блокнотом в руках обійдіть університетські підрозділи, які можуть знадобитися: кафедри, аудиторії, лекційні зали, комп'ютерні класи, лабораторії. Запишіть дні і годин їх роботи.

Порада 6

Якомога швидше навчіться конспектувати лекції. Це – нескладно. Головне – розробити систему символів i зрозумілих тобі скорочень. Усі символи разом з розшифровкою запишіть на зворотньому боці обкладинки зошита. Ведения конспекту - особлива наука, що вимагає тренування.

Порада 7

Налаштуйтеся на те, що підготовка до ceciї починається з першого заняття. Перед черговою лекцією не лінуйтеся переглянути конспект попередньої.

Радійте! Студентське життя буває один раз, i воно неповторне! Потім буде, що згадати!