Викладачі кафедри германської філології вдосконалюють навички викладання

13 та 14 лютого викладачі кафедри германської філології  Лариса Гарцунова та Наталія Приходько  взяли участь у спеціалізованих семінарах-тренінгах з методики активного навчання “Technology Enhanced Learning”  та “Developing High Quality Teaching”, які проводились на базі  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за підтримки Британської Ради.

Семінари-тренінги провели Сабріна Пома та Джеймс Бірдсмор, представники Центру удосконалення навчання та викладання Кінгстонського університету (м.Лондон, Великобританія). Метою проведення семінарів-тренінгів було надання ширшого контексту викладання за допомогою інформаційних технологій, а також обговорення і визначення суті якісного навчання з точки зору викладача і студента.

Олена Попова,

доцент кафедри ГФ