Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar»

кафедри германської філології надає такі платні послуги:

 

 

ПОСЛУГИ ПЕРЕКЛАДУ

 

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» пропонує послуги перекладу текстів будь-якої складності з англійської (німецької, польської) на українську чи навпаки на замовлення структурних підрозділів СумДУ та сторонніх осіб.

 

Письмовий переклад (з редагуванням) за 1 сторінку А4 (до 1800 друкованих знаків):

на замовлення фізичних, юридичних осіб — 200 грн.

на замовлення структурних підрозділів СумДУ — 149 грн.

 

Письмовий переклад за 1 сторінку А4 (до 1800 друкованих знаків):

на замовлення фізичних, юридичних осіб — 170 грн.

на замовлення структурних підрозділів СумДУ — 126 грн.

 

Усний переклад за 1 годину (мінімальне замовлення 1 година):

на замовлення фізичних, юридичних осіб 600 грн.

на замовленя структурних підрозділів СумДУ446 грн.

 

Термін виконання замовлень за згодою сторін.

 

НАВЧАЛЬНІ ПОЛСЛУГИ

 

КУРСИ З ПІДГОТОВКИ ДО МІЖНАРОДНИХ МОВНИХ ТЕСТІВ ECL, TOEFL, ESOL

 

Курси з підготовки до міжнародного мовного тесту ECL 

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» запрошує всіх охочих на курси з підготовки до міжнародного мовного тесту ECL, який підтверджує знання англійської мови на рівні В2.

 

Подання заяв та проведення курсів:

На курси з підготовки до міжнародного мовного тесту приймаються всі охочі. Зарахування на курси за результатами вступного тестування. Досвідчені та сертифіковані викладачі кафедри германської філології проводять заняття двічі на тиждень, 10 тижнів, 2 академічні години кожне (20 занять). Завершивши курси, слухачі мають змогу отримати сертифікат ECL (водночас, у слухачів немає потреби складати тест у Києві).

Реєстрація на курси:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScV9wVPyEzfbEGbd_jdfgdtdE59oonG_SaxOb99LXKO0JadJw/viewform?usp=sf_link

 

Група налічує мінімум 8 осіб та формується залежно від надходження заяв.

Вартість курсів із підготовки до міжнародного мовно тесту ECL — 1600 грн.

 

Курси з підготовки до міжнародних мовних тестів TOEFL або ESOL.

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» запрошує всіх охочих на курси з підготовки до міжнародних мовних тестів TOEFL або ESOL.

 

Подання заяв та проведення курсів:

На курси з підготовки до міжнародного мовного тесту запрошуються всі охочі. Рівень володіння англійською мовою має бути не нижче В1 (Intermediate). Оволодіти англійською мовою на рівні В1 (Intermediate) можна на курсах англійської мови для всіх охочих. Досвідчені та сертифіковані викладачі кафедри германської філології проводять заняття двічі на тиждень, 20 тижнів, 2 академічні години кожне (40 занять). Завершивши курси, слухачі мають змогу скласти міжнародні мовні тести TOEFL та ESOL в офіційному тестовому центрі TOEFL Перекладацького навчально-методичного центру «LinguoStar».

Реєстрація на курси:

TOEFL — https://goo.gl/forms/hu0mlgTHwSmo8hzq2

ESOL — https://forms.gle/paGaCERM2DEL5BgZA

 

Група налічує мінімум 5 осіб та формується залежно від надходження заяв.

Вартість курсів TOEFL / ESOL — 3200 грн.

 

Курси англійської мови для всіх охочих

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» запрошує всіх охочих розпочати вивчення англійської мови з рівня Elementary Level (А1 — A2), поглибити знання англійської мови до рівня Basic Level (B1 Іntermediate та B2 Upper Intermediate) або вдосконалити знання англійської мови до рівнів Advanced (С1) та Proficient (C2).

Три швидкі та прості кроки до реалізації Ваших мрій та прагнень, саме так, як Ви планували!

 

«Англійська для початківців. Elementary level (A1-A2)»

Курс Elementary Level (А1 — A2) розроблений для активних та цілеспрямованих людей, які знають, наскільки кардинально англійська змінює життя. Зробіть перший крок до реалізації Ваших мрій та прагнень!

«Англійська для знавців. Basic level (B1-B2)»

Курс Basic Level (B1 — B2) розроблений для впевнених у собі людей, які багато, вільно та впевнено спілкуються з носіями англійської мови, розбираються в основних граматичних правилах. Зробіть другий крок до Ваших мрій та прагнень!

«Англійська для професіоналів. Advanced and Proficient Levels (C1-C2)»

Курс Advanced and Proficient Levels (C1-C2) розроблений для амбітних професіоналів, які розбираються в граматичних нюансах, вільно та швидко розмовляють англійською на рівні з носіями мови. Зробіть третій крок та реалізуйте всі Ваші мрії!

Навчання триває 2-6 місяців залежно від рівня мови, яким Ви прагнете оволодіти. Заняття проводяться 2 рази на тиждень.

 

Реєстрація на курси: https://goo.gl/forms/NuugAMK9th4rGPo53

 

Група налічує мінімум 5 осіб та формується залежно від надходження заяв.

Вартість курсів англійської мови для всіх охочих — 1000 грн. на місяць.

 

Спеціалізовані курси (спікінгклаби) розмовної підготовки різного рівня та тематики

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» запрошує всіх охочих розпочати вивчення розмовної англійської мови з рівня Elementary Level (А1 — A2), поглибити свої навички розмовної англійської мови до рівня Basic Level (B1 Іntermediate та B2 Upper Intermediate) та вдосконалити навички розмовної англійської мови до рівнів Advanced (С1) та Proficient (C2).

Ви обираєте тематику підготовки (медицина, економіка, юридичні науки, техніка, ІТ та інші, залежно від потреб замовників).

 

«Розмовна англійська для початківців. Elementary level (A1-A2)»

Курс Elementary Level (А1 — A2) розроблений для активних та цілеспрямованих людей, які знають, наскільки кардинально англійська змінює життя, прагнуть спілкуватися та розуміти співрозмовників у знайомих ситуаціях. Зробіть перший крок до реалізації Ваших мрій та прагнень!

«Розмовна англійська для знавців. Basic level (B1-B2)»

Курс Basic Level (B1 — B2) розроблений для впевнених у собі людей, які висловлюють свої думки простими реченнями, добре розуміють співрозмовників і говорять англійською. Курс спрямований на оволодіння новою лексикою, засвоєння складних граматичних конструкцій та усунення труднощів у спілкуванні. Зробіть другий крок до Ваших мрій та прагнень!

«Розмовна англійська для професіоналів. Advanced and Proficient Levels (C1-C2)»

Курс Advanced and Proficient Levels (C1-C2) розроблений для амбітних професіоналів, які вільно формулюють свої думки розмовною англійською мовою й шукають однодумців для спілкування. Зробіть третій крок та реалізуйте всі Ваші мрії!

Навчання триває 2-6 місяців залежно від рівня мови, яким Ви прагнете оволодіти. Заняття проводяться 2 рази на тиждень.

 

Реєстрація на курси: https://forms.gle/CpVSWfCoUBUzWhSHA

 

Групи формуються залежно від надходження заяв.

Вартість cпеціалізованих курсів (спікінгклаби) розмовної підготовки різного рівня та тематики — 1000 грн. на місяць. Плата за повний курс навчання — 4000 грн.

 

Курси англійської мови для вступу до магістратури

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» запрошує всіх охочих на курси англійської мови для вступу в магістратуру.

Курс спрямований на підготовку всіх охочих до успішного складання ЄВІ, озброєння відвідувачів курсів універсальними стратегіями та лайфхаками ЄВІ, докладний розбір та опрацювання кожного типу завдань. Заняття проходять за зручним розкладом, у міні-групах, що полегшує опанування та засвоєння матеріалу. Викладачі — досвідчені та сертифіковані фахівці кафедри германської філології.

 

Реєстрація на курси: https://forms.gle/5VhoTmisKGCeXMsn9

 

Групи формуються залежно від надходження заяв.

Вартість англійської мови для вступу до магістратури — 1000 грн. на місяць.

 

ПОСЛУГИ ТЕСТУВАННЯ

 

Пробні тестування:

Пробний мовний тест TOEFL, ECL; вартість — 500 грн. (проводиться за попередньою домовленістю).

На базі Перекладацького навчально-методичного центру «LinguoStar» є можливість скласти міжнародні мовні тести:

 

ECL (European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Languages)

Міжнародний мовний тест ECL, що підтверджує знання англійської мови як іноземної на рівні В2, проводиться Міжнародним освітньо-екзаменаційним центром Universal Test на базі Перекладацького навчально-методичного центру «LinguoStar» (слухачам не треба  складати тест у Києві).

Реєстрація: https://forms.gle/ZxSnPGdSGFVqmi5T8

 

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

Міжнародний мовний тест з англійської мови, який визнається в багатьох країнах світу (Австралія та Канада включно).

Міжнародний мовний тест TOEFL можна скласти в офіційному тестовому центрі TOEFL Перекладацького навчально-методичного центру «LinguoStar».

Реєстрація: https://www.ets.org/toefl/test-takers

 

GRE (Graduate Record Examinations)

Тест складається для вступу до аспірантури, магістратури або іншого післядипломного курсу у ВНЗ США, Канади, Швейцарії, Австралії та інших країн. Тест був створений компанією ETS у 1949 році для оцінювання мовних, математичних, аналітичних та критичних навичок мислення, набутих за тривалий час у різних спеціальностях.

Реєстрація: https://www.ets.org/gre

 

ESOL (English for Speakers of Other Languages)

Міжнародний іспит з англійської мови, орієнтований на оцінювання рівнів знання мови. Сертифікати цього тесту потрібні в навчальних закладах і для працевлаштування за кордоном. Приймаються багатьма країнами світу. Цей сертифікат необхідний для отримання наукового ступеня або наукового звання.

Реєстрація: https://forms.gle/YUnudGQJRBX5sE8c7

 

ACT (American College Testing Assessment)

Міжнародний іспит складається учнями в США для вступу до ВНЗ. Деякі університети вимагають від іноземних абітурієнтів складання цього іспиту під час вступу. Є альтернативою SAT.

Реєстрація: https://global.act.org

 

SAT («Scholastic Aptitude Test» або «Scholastic Assessment Test»)

Міжнародний іспит, необхідний для вступу до американських коледжів та ВНЗ. Цей тест оцінює знання кандидата в кількох галузях. Результати цього іспиту входять до необхідного пакета документів абітурієнта при поданні заявки на навчання. Цей іспит спрямований на перевірку основних знань кандидата за шкільною програмою, а також показує, наскільки студент готовий до навчання в іноземному університеті.

Реєстрація: https://collegereadiness.collegeboard.org/sat/register

 

Докладна інформація щодо послуг тестування за посиланням:

https://gf.sumdu.edu.ua/uk/pnmts-linguostar/toefl-tsentr.html

 

 

Контакти:

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» кафедри германської філології (ауд. ЕТ-412)

тел. 687-885

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор ПНМЦ «LinguoStar» Жулавська Ольга Олександрівна (ауд. ЕТ-407)

тел.: +38(095)2107278 (Viber, Telegram)

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: [email protected]

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua