Перекладацькі послуги:

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» пропонує послуги з перекладу текстів будь-якої складності  з англійської (німецької, польської) на українську чи навпаки на замовлення структурних підрозділів СумДУ та сторонніх осіб.

Переклади виконують висококваліфіковані, досвідчені перекладачі та викладачі кафедри германської філології.
Вартість послуг перекладу з редагуванням (українська мова) за 1 сторінку А4 (1800 друкованих знаків) складає:
• при виконанні замовлень від фізичних, юридичних осіб – 200 грн ;
• при виконанні замовлень від структурних підрозділів СумДУ – 148грн 55 коп .
Вартість послуг перекладу без редагування за 1 сторінку А4 (1800 друкованих знаків) складає:
• при виконанні замовлень від фізичних, юридичних осіб – 170 грн ;
• при виконанні замовлень від структурних підрозділів СумДУ – 126грн 26 коп .
Термін виконання замовлень  - за згодою сторін.

 Навчальні послуги:

Курси з підготовки до міжнародного мовного тесту ECL

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» запрошує всіх охочих на курси з підготовки до міжнародного мовного тесту ECL, який  підтверджує знання англійської мови на рівні В2.

Термін подачі заяв та проведення курсів:

На курси з підготовки до міжнародного мовного тесту приймаються всі бажаючі не залежно від віку та рівня володіння англійською мовою. Заняття проходять 5 тижнів / 20 занять по 2 академічні години, які проводять досвідчені та сертифіковані викладачі кафедри германської філології. По закінченню курсів слухачі мають змогу скласти міжнародний мовний тест ECL, що проводить Київський освітньо-екзаменаційний центр, на базі Перекладацького навчально-методичного центру «LinguoStar» (при цьому у слухачів немає потреби складати тест у Києві).

Реєстрація на курси за наступним посиланням >>

Група налічує мінімум 8 осіб. Групи формуються в залежності від надходження заяв.

Вартість курсів: Курси з підготовки до міжнародного мовного тесту ECL – 1600 грн.

 

Курси з підготовки до міжнародного мовного тесту TOEFL

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» запрошує всіх охочих на курси з підготовки до міжнародного мовного тесту TOEFL.

Термін подачі заяв та проведення курсів:

На курси з підготовки до міжнародного мовного тесту приймаються всі охочі не залежно від віку.  Рівень володіння англійською мовою має бути не нижче В1 (Intermediate). (Оволодіти англійською мовою на рівні В1 (Intermediate) можна на курсах англійської мови для всіх охочих). Заняття проходять 10 тижнів / 40 занять по 2 академічні години, які проводять досвідчені та сертифіковані викладачі кафедри германської філології. По закінченню курсів слухачі мають змогу скласти міжнародний мовний тест TOEFL в офіційному тестовому центрі TOEFL на базі Перекладацького навчально-методичного центру «LinguoStar».

Реєстрація на курси за наступним посиланням >>

Група налічує мінімум 5 осіб. Групи формуються в залежності від надходження заяв.
Вартість курсів: Курси з підготовки до міжнародного мовного тесту TOEFL – 3200 грн.

Курси англійської мови для всіх охочих

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» запрошує всіх охочих розпочати навчання англійської мови з рівнів А1 (Beginner) та A2 (Elementary), підвищити свій рівень знань англійської мови до рівнів B1 (intermediate) та B2 (Upper Intermediate) або вдосконалити знання англійської мови до рівня С1 (Advanced) та C2 (Proficient).

Мета курсу – розвинути, поглибити або вдосконалити базові знання з англійської мови а також розмовні навички. Заняття проходять за системою комунікативного підходу, орієнтованого на слухачів курсів. В процесі навчання досвідчені висококваліфіковані викладачі кафедри германської філології застосовують програми кембриджських та оксфордських підручників та навчальних аудіо та відео матеріалів, що дозволяє підвищити та удосконалити рівень володіння англійською мовою за бажаний період навчання. Термін навчання від 4 місяців. Заняття проводяться 2 рази на тиждень.

Реєстрація на курси за наступним посиланням >>

Група налічує мінімум 5 осіб. Групи формуються в залежності від надходження заяв.

Вартість курсів: Курси англійської мови для всіх бажаючих – 1000 грн. на місяць. Плата за повний курс навчання  - 4000 грн.

 

Спеціалізовані курси (спікінгклаби) мовної підготовки різного рівня та спрямування


Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» запрошує всіх охочих розпочати, продовжити або вдосконалити вивчення англійської мови на спеціалізованих курсах (спікінгклаб) мовної підготовки різного рівня (А1-С1) та спрямування (медична, економічна, юридична, технічна, ІТ та ін. галузі).

Мета курсу – розвинути, поглибити або вдосконалити знання з англійської мови а також розмовні навички в певній галузі. Заняття проходять за системою комунікативного підходу, орієнтованого на слухачів курсів. В процесі навчання досвідчені висококваліфіковані викладачі кафедри германської філології застосовують програми кембриджських та оксфордських підручників та навчальних аудіо та відео матеріалів, що дозволяє підвищити та удосконалити рівень володіння англійською мовою за бажаний період навчання. Термін навчання за домовленістю сторін. Замовлення структурних підрозділів СумДУ та сторонніх осіб або організацій.
Реєстрація на курси за контактним телефоном центру.
Вартість курсів: Спеціалізовані курси (спікінгклаби) мовної підготовки різного рівня та спрямування – 1000 грн. на місяць. Плата за повний курс навчання  - 4000 грн.

 

Послуги з тестування:

Пробні тестування:

а) повна версія пробного мовного тесту TOEFL, ECL; вартість - 500 грн.

б) скорочена версія пробного мовного тесту TOEFL, ECL; вартість – 400 грн.

 

На базі Перекладацького навчально-методичного центру «LinguoStar» проводяться наступні міжнародні мовні тести:

ECL

Міжнародний мовний тест ECL, що підтверджує знання англійської мови як іноземної на рівні В2 проводиться Київським освітньо-екзаменаційним центр, на базі Перекладацького навчально-методичного центру «LinguoStar» (при цьому у слухачів немає потреби складати тест у Києві).

Вартість послуги (за тарифами Київського освітньо-екзаменаційного центру) – 200 євро.

Реєстрація на тест за наступним посиланням >>

 

TOEFL

(Test of English as a Foreign Language) – міжнародний мовний тест з англійської мови, який визнається у багатьох країнах світу.

Міжнародний мовний тест TOEFL можна скласти  в офіційному тестовому центрі TOEFL на базі Перекладацького навчально-методичного центру «LinguoStar».

Вартість послуги (за тарифами ETS) – 180$

Реєстрація на тест за наступним посиланням >>

 

Контакти:

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar»
кафедри германської філології знаходиться: ауд. ЕТ-412, т. 687-885
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор ПНМЦ «LinguoStar» Жулавська Ольга Олександрівна
ауд. ЕТ -407, тел.: +38(095)2107278 (viber);  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua