10 квітня 2019

У рамках вивчення теми “Ukraine and Ukrainians” студенти групи ПР-71/1 відвідали Сумський обласний краєзнавчий музей. Студентам запропонували оглядову екскурсію історико-краєзнавчого напрямку з акцентом на історії Сумщини від найдавніших часів до сучасності.

Майбутніх перекладачів назвичайно вразило розмаїття експонатів, яких у фондах музею налічується близько 45 тисяч одиниць. Серед них археологічні, нумізматичні, етнографічні та палеонтологічні колекції, цінні історичні документи, рідкісні видання книг та предмети побуту. Крім того студентам випала нагода відвидати експозицію «Жіночий образ у дзеркалі часу». За традицією, щовесни Сумський обласний краєзнавчий музей презентує ретроспективну виставку. Цьогоріч сумчанам та гостям міста музей експонує жіноче вбрання й аксесуари, зразки косметичної продукції та предмети рукоділля кінця ХІХ – середини ХХ ст. Старовинні меблі та предмети поєднуються в імпровізовані інтер’єрні композиції, створюючи атмосферу гостинності й затишку. Одним із тематичних акцентів виставки є колекція фоторобіт В’ячеслава Молошенка, який представив образи жінок Сумщини у різних ракурсах: професія, побут, родина, краса і любов. Студенти отримали чудову нагоду дізнатися більше про історію та культуру рідного краю й запрошують всіх долучитися до відвідин музею.

Анастасія Коротун, ПР-51