Протягом лютого-березня викладач кафедри германської філології Олена Назаренко та студенти-перекладачі Віталіна Заїка, Оксана Клепальська, Катерина Подвальна, Богдан Білоус та Дмитро Шелудько тісно співпрацювали зі школярами міста.

Викладач разом зі студентами організували та провели екскурсію «Перекладач у сучасному світі», присвячену тижню факультету ІФСК, продемонструвавши майбутнім абітурієнтам зі шкіл та гімназій м. Суми технічні та освітні можливості, які надає СумДУ майбутнім перекладачам. Відвідувачі мали змогу приміряти на себе роль перекладачів у лінгафонних кабінетах, бути присутніми на занятті з практики перекладу в лекційній аудиторії, вивчити нові англійські ідіоми й особливості британської та американської англійської мови.

Такий творчий та особистісний підхід дає змогу майбутнім абітурієнтам краще зрозуміти, що ж саме означає бути перекладачем, які вимоги постають перед ним у сучасному світі та які можливості надає СумДУ для опанування цієї нелегкої, проте цікавої професії.

Лариса Дегтярьова,
ст. викл. кафедри германської філології