21 червня 2018

Святкове завершення Українсько-німецького року мов 2017/2018 мали змогу відчути перекладачі кафедри германської філології Олеся Єгорова  та Світлана Єрмоленко на Освітньому конгресі «Школа майбутнього – шанси та перспективи»  , який відбувся 15-16 червня у місті Київ.

Конгрес був організован Goethe-Institut в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України. Вітальні слова пролунали від міністра освіти і науки України, пані Лілії Гриневич, Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні, пана Ернста Райхеля, директорки Goethe-Institut в Україні, пані Беате Кьолер. Наші викладачі мали нагоду послухати доповіді, тренінги та дискусії від німецьких і українських експертів щодо освітніх реформ в Україні та Німеччині, а також в інших країнах Європи. Теоретичні доповіді були доповнені воркшопами, де розглянуті чотири напрямки: орієнтація на компетенції та освітні стандарти, актуальні вимоги до професійної підготовки та підвищення кваліфікації вчителів, актуальні тенденції у професійній освіті, цифрове навчання в освіті.