Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

Перемога викладача кафедри германської філології

За підсумками конкурсу «Найкращий викладач очима студентів», проведений СумДУ у 2018 році, канд. пед. наук, ст. викл. кафедри германської філології  Алла Красуля  отримала диплом І ступеню за отримання узагальненого показника якості в межах від 95% до 100%.
Колектив кафедри германської філології щиро вітає Аллу Вікторівну та бажає подальшого професійного успіху та високих досягнень!

Майбутні перекладачі набували знань у суді

22 грудня студенти групи ПР-63/1 під керівництвом викладача кафедри германської філології Наталії Приходько відвідали засідання у Зарічному районному суді, де слухалася резонансна кримінальна справа про вибух у нічному клубі «Луна», який стався влітку 2018 року. Студенти отримали можливість застосувати теоретичні знання, отримані на заняттях з Юридичної філології та відпрацювати навички юридичного перекладу.

Детальніше...

Захист Магістрів-перекладачів заочного відділення

22 грудня на кафедрі германської філології відбувся захист кваліфікаційних робіт за ступенем Магістр.
Магістри-перекладачі заочного відділення вміло поєднали актуальні питання в галузі філології та перекладу з методикою викладання.

Детальніше...

Науковці кафедри германської філології взяли участь у міжнародній конференції у Грузії

Завідувач кафедри германської філології проф. Ірина Кобякова та канд. техн. наук, доц. Олександр Кобяков взяли участь у міжнародній конференції “Humanities in the Information Society-III”, яка проходила в Батумському державному університеті ім. Шота Руставелі.

Детальніше...

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах