Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

Школа Європейських мов вдруге відкрила свої двері

Вже другий рік поспіль у бібліотеці Сумського державного університету Школа Європейських мов при перекладацькому навчально-методичному центрі “Linguostar” відкрила свої двері для всіх охочих вивчати іноземні мови. Перше заняття Школи Європейських мов відвідали учні 8-11 класів та дорослі, зацікавлені у вивченні іноземних мов.

Детальніше...

Відкриваємо Румунію разом з проектом «Express yourself»

         Маргарита Полупан, студентка 3-го курсу спеціалізації «Переклад», стала частиною молодіжного обміну під назвою «Express yourself» , який було організовано Асоціацією ANTER, що проходив з 02 по 09 листопада у рамках програми Erasmus+.
         Вісім неймовірних днів, проведених у затишному містечку Крайові, разом з 27 учасниками з України, Румунії та Йорданії, залишаться у пам’яті студентки надовго.

Детальніше...

Викладач СумДУ – перекладач ділових переговорів

Завдяки професійному послідовному перекладу з англійської на українську мову канд. пед. наук ст., викладача кафедри германської філології Алли Красулі, стало можливим підписання Обласною владою меморандуму про співпрацю і партнерство з польською делегацією.

Детальніше...

КРОК ДО ВИВЧЕННЯ КРАЇНОЗНАВСТВА

Студенти спеціалізації «Переклад» провели два незабутніх дня в місті Дніпро та долучились до реалізації проекту «Landeskunde Netzwerk Ukraine» (DAAD), що проводився 3-4 листопада в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Детальніше...

Моя професія – перекладач - дипломат

  На початку листопада  при Перекладацькому навчально-методичному центрі “LinguoStar” стартувала Школа майбутніх дипломатів. Перше заняття відвідало близько 30 учнів 11-тих класів, які долучились до складної науки засвоєння азів дипломатії та дипломатичного перекладу.

Детальніше...

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах