Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

 

Увага!

21 березня з 12-00 у Конгрес-центрі СумДУ проходитиме масовий захід «Мандрівні дні німецької мови» (Deutschmobil 2018), який організують три лектори Німецької служби академічних обмінів (DAAD) в рамках святкування україно-німецького року мов. В програмі заходу майстер-класи для студентів та викладачів, вікторина для студентів, лекція від відомого в Україні та Польщі актора Штефана Мьоллера на тему мультикультуралізму та фінальна вечірка-святкування. Координатор заходу – лектор DAAD Карстен Грунвальдт.

Детальніше...

Студентка-перекладачка – посол European Student Think Tank в Україні

 Студентка-перекладачка Анастасія Коротун (гр. ПР-51) стала послом European Student Think Tank в Україні. European Student Think Tank – заснована в 2010 році в Амстердамі організація, що залучає молодих людей до європейського процесу розробки політики. Створена молоддю і для молоді, організація влаштовує дебати в установах ЄС, публікує наукові статті про міжнародні зв'язки та координує мережу послів, які представляють EST по всій Європі.

Детальніше...

«Перекладацькі інновації» відкривають молодим науковцям шлях в науку

 На базі кафедри германської філології  пройшла VIІI Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Перекладацькі інновації». Матеріали конференції включають доробки представників 5вищих навчальних закладів, а саме: Сумський державний університет (м. Суми); Батумський державний університет Шота Руставелі (м. Батумі, Грузія), Київський національний лінгвістичний університет (м. Київ), Рівненський державний гуманітарний університет (м. Рівне) та Євразійський національний університет ім. Л. М. Гумільова (м. Астана, Казахстан). Традиційно до участі у конференції долучилися учні  КУ Класичної гімназії м. Суми.

Детальніше...

Переможці конкурсу віршів та художнього перекладу «Alter Ego» отримали свої нагороди

            15 березня в Сумському державному університеті відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу віршів та художнього перекладу “Alter-Ego”, що проводився кафедрою германської філології.

Детальніше...

«Літній молодіжний табір» в Китаї

Інститут Конфуція пропонує студентам Сумського державного університету унікальну можливість відвідати Китай в межах освітницько-культурної програми «Літній молодіжний табір». Учасниками цієї Програми можуть стати слухачі курсів по вивчанню китайської мови та особи, що цікавляться історією та культурою Китаю (вимоги щодо учасників, інформація про літній табір та попередня Програма додаються).

Детальніше...

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах