06 липня 2023

16 та 22 червня 2023 року на кафедрі германської філології проходила атестація здобувачів вищої освіти щодо складання тестового атестаційного екзамену.

Кваліфікаційний екзамен проходив дистанційно на платформі MIX СумДУ. Головою екзаменаційної комісії була Тетяна Анохіна (професор кафедри теорії і практики перекладу з англійської мови Київського національного лінгвістичного університету, генеральний директор ТОВ «ХІММАШПРОЕКТ»). Заступником голови виступила Ірина Кобякова (професор, завідувач кафедри германської філології). Членами екзаменаційної комісії були Олена Ємельянова (доцент кафедри ГФ), Світлана Баранова (доцент кафедри ГФ) , Ольга Глущенко (директор мережі туристичних салонів «СотікТур»).

Здобувачі показали високий рівень фахових знань, продемонструвавши мовну, комунікативну, країнознавчу й перекладацьку компетенцію, теоретичні та практичні навички з мовознавства, основ теорії перекладу, а також вміння реалізувати ці знання при здійсненні завдань на перевірку рівня засвоєння лексичного та граматичного матеріалу.

Усім здобувачам спеціальності 035 «Філологія» (освітня програма «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська») рекомендовано присвоїти кваліфікацію бакалавра філології та продовжити навчання в магістратурі.

Щиро бажаємо випускникам успіхів і професійної реалізації!