06 червня 2023

Українській міжуніверситетський шекспірівський центр ЗНУ, Київський університет ім. Бориса Грінченка та Українська асоціація викладачів зарубіжної літератури організували 28 травня 2023 року семінар "Новітні стратегії репрезентації творчості Вільяма Шекспіра на уроках зарубіжної літератури", куди запросили переможців XII Всеукраїнського шекспірівського конкурсу студентських дослідницьких та креативних проєктів ім. Віталія Кейса.

СумДУ представляла Катерина Колодяжна (студентка 3-го курсу спеціальності "Філологія", науковий керівник Оксана Бровкіна), яка посіла почесне друге місце на XII Всеукраїнському шекспірівському конкурсі.

Учасники поділилися своїми інтелектуально-творчими здобутками, поспілкувалися, обмінялися досвідом.

Як розповіла Катерина Колодяжна, готуючи свій креативний проєкт, вона немов зазирнула за лаштунки власної свідомості:

"Кардинально інше застосування моїх перекладацьких та письменницьких навичок допомогло мені крихта за крихтою зібрати власний стиль та погляд на художній переклад! Подібний конкурс – немов величезний плацдарм для втілення будь-яких творчих або дослідницьких ідей. Кожному, чиє серце тьохкає від прочитання творів видатного драматурга, раджу обов'язково долучитися!"