14 січня 2022

Мета конкурсу «Педагогічні інновації СумДУ-2021» – стимулювання педагогічних і науково-педагогічних працівників університету до створення нових та поширення сучасних форм і методів навчання для забезпечення високого рівня якості освіти, реалізації найкращих практик в організації освітньої діяльності на усіх рівнях освіти.

Усього на розгляд конкурсної комісії 2021 року подано 44 проєкти як від авторських колективів, так і від окремих осіб. Загальна кількість учасників склала 73 особи із 29 кафедр усіх інститутів та факультетів.

Третє місце у номінації «Практико-орієнтована підготовка студентів» отримав проєкт представника кафедри германської філології Олени Медвідь «Роль відкритих освітніх ресурсів у формуванні комунікативних компетентностей».

За активну участь у конкурсі оголосили подяку викладачам кафедри ГФ Світлані Єрмоленко та Оксані Бровкіній.

Щиро вітаємо Олену Медвідь із новими перемогами! Бажаємо подальшого професійного розвитку і особистісного зростання!