27 лютого 2024

21 лютого Бібліотека СумДУ провела захід, що був присвячений Дню рідної мови - Інтелектуальний мовний батл між факультетами та інститутами СумДУ. Трійку лідерів очолила студентка спеціальності "Філологія" Поліна Кучмєєва, посівши перше місце.

На початку батлу учасники ознайомилися з українськими відповідниками відомих іншомовних слів, також мали змогу випробувати себе в читанні скоромовок, пропрацьовуючи техніку чіткої вимови слів. Після цього проводилося саме змагання за звання кращого мовознавця на базі онлайн-гри в Kahoot.

Поліна коментує: "Вивчення української мови було цікавим для мене ще зі шкільних років. Її милозвучність та ніжність по-справжньому здатні зачарувати. Участь у цьому змаганні була для мене чудовою можливістю перевірити свої знання. Завдання гри були цікавими та іноді навіть дещо складними. Я хочу виразити свою подяку Бібліотеці СумДУ за проведення такого цікавого та важливого в наш час заходу".