19 січня 2024

18 січня відбулися збори трудового колективу факультету іноземної філології та соціальних комунікацій. Мета – аналіз показників діяльності за минулий рік, окреслення пріоритетів для роботи упродовж нинішнього.

В обговореннях взяли участь представники ректорату, профспілок, студентський актив, викладачі та співробітники факультету, керівники загальноуніверситетських служб.

На зборах розглядалися важливі питання життєдіяльності структурного підрозділу. Аналізувалися результати вступної кампанії, забезпечення якості освітнього процесу; наукова, міжнародна, позанавчальна діяльність; кадровий потенціал тощо.

На зборах ректор вручив дипломи "Найкращий викладач очима студентів". Із семи по факультету п’ять викладачів з кафедри германської філології: Оксана Бровкіна, Діана Мовчан, Марина Черник, Ольга Жулавська, Антоніна Прокопенко.

Щирі вітання викладачам,  яких високо оцінили здобувачі освіти!