25 вересня 2023

Старший викладач кафедри германської філології Оксана Бровкіна посіла 3 місце в конкурсі «Інновації ІКТ для сучасної освіти ICT4EDU 2021-2023» в номінації «Мобільні пристрої в навчальному процесі (BYOD), використання існуючих програмних продуктів».

Назва проєкту «Візуалізація інформації власними мобільними пристроями для успішного оволодіння німецькою мовою. Розвиток критичного мислення у студентів-філологів шляхом залучення диджитальних технологій».

Завдання конкурсу «Інновації ІКТ для сучасної освіти ICT4EDU»:

• залучення сучасних можливостей інформаційно-комунікаційних технологій для підвищення якості освітньої діяльності СумДУ;
  • підготовка більш привабливих та затребуваних у сучасному світі освітніх програм як особами що навчаються, так і роботодавцями;
  • сприяння розробці та застосуванню у навчальному процесі нових технологічних трендів;
  • розвиток сучасних цифрових компетентностей викладачів та студентів;
  • сприяння творчим педагогічним пошукам, удосконаленню майстерності викладачів;
  • створення інформаційного банку даних кращих прикладів використання сучасних ІКТ в освіті.

Деталі конкурсу за посиланням: https://ict4edu.sumdu.edu.ua/index.php/useful-links/competition-2021-2023