30 травня 2023

Викладач кафедри германської філології Оксана Бровкіна пройшла онлайн-курс "Teaching Tips for Tricky English Grammar" та отримала сертифікат від University of California, Irvine.

Курс включає в себе чотири тижні, присвячені темам "Teaching Nouns, Articles and Quantifiers"; "Teaching Gerunds, Infinitives, Requests and Permission"; "Teaching Confusing Word Forms"; "Teaching Phrasal Verbs and Collocations".

Уже понад 20 тис. українських студентів і викладачів приєдналися до Coursera та успішно опановують онлайн-курси від Google, Meta, IBM, Microsoft, Amazon Web Services, а також таких провідних університетів світу, як Yale University, California Institute of the Arts, Duke University, Erasmus University Rotterdam та інших.

Багато слухачів вивчає одразу декілька курсів. Загалом українські студенти вже успішно пройшли понад 28 тис. курсів та отримали безкоштовні сертифікати.

Сумський державний університет в трійці лідерів за кількістю користувачів платформи серед закладів освіти України.

Для викладачів платформа допоможе доповнити основні навчальні програми, для студентів стане додатковим джерелом знань.

Постійний професійний розвиток наших викладачів – це гарантія якісної освіти студентів спеціальності "Філологія" СумДУ.