03 січня 2023

З 21 по 28 грудня 2022 року на кафедрі германської філології пройшли захисти кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 035 "Філологія" за спеціалізацією "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська)" денної та заочної форм навчання. На розгляд комісії були представлені різнопланові та цікаві роботи.

У складі екзаменаційної комісії працювали Тетяна Анохіна (голова, д. філол. наук), Ірина Кобякова (заступник голови, завідувач кафедри ГФ, професор), члени комісії Світлана Швачко (д. філол. наук), Лариса Щигло (канд. філол. наук), Галина Чуланова (канд. філол. наук). Експертну раду роботодавців представляла Ольга Глущенко (директор мережі туристичних салонів «СОТІК ТУР»).

Під час захисту магістранти продемонстрували високий рівень розвитку фахових компетентностей. Комісія особливо відзначила актуальність тематик та напрацювань в контексті євроінтеграційних рухів сучасності. Роботи мають апробації у міжнародних та вітчизняних фахових виданнях.

Щиро бажаємо випускникам успіхів і професійної реалізації!