14 грудня 2022

23-27 листопада на базі Лодзького технологічного університету у рамках курсу програми Балтійського університету проходило навчання аспірантів. Кафедру германської філології представила Юлія Лук’янова (аспірантка групи А-13/ПР).

Учасники з 12 країн зустрілися та обговорили наукові проблеми і дослідницькі проекти з акцентом на сталий розвиток у міждисциплінарному, міжнародному, мультикультурному та регіональному контекстах. Програма включала: написання наукових статей, підготовку наукових презентацій, спілкування зі ЗМІ, індивідуальні консультації щодо кандидатської дисертації кожного студента із запрошеними експертами, публічну презентацію та обговорення дисертації.

Програма була дуже насиченою та цікавою. Запрошено експертів із провідних європейських університетів. На навчанні були аспіранти з Гамбурга, Сум, Кракова, Риги, Варшави, Тарту, Гданська, Києва та Лодзя.