Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

 

 

 

Researches of the Department of Germanic Philology Participated in International Conference in Georgia

The Head of the Department of Germanic Philology, Professor Iryna Kobyakova and PhD, Ass. Professor Oleksandr Kobyakov participated in International Conference “Humanities in the Information Society-III” which was opened in Batumi Shota Rustaveli State University.

Read more...

Шостий Інтердисциплінарний Мультикультурний Міжнародний Тренінг за участі лінгвістів СумДУ

Викладач кафедри германської філології  Ірина Ущаповська взяла участь у шостому Інтердисциплінарному Мультикультурному Міжнародному Тренінгу для учасників освітнього процесу, що здобувають ступінь доктора філософії. Тренінг відбувся з 25 по 29 листопада 2018 в місті Рогов (Польща) у рамках Програми Балтийского Университету (Baltic University Programme).

Read more...

Асистент кафедри германської філології - перекладач на міжнародній зустрічі

Асистент кафедри германської філології Лариса Гарцунова була запрошена в якості перекладача на  зустріч з Хенеком Рубіком, проектним експертом Чеського університету природничих наук, яка  відбулася 26-28 листопада на базі Конгрес-центру СумДУ,  в рамках спільного проекту ЧУПН, СумДУ та СНАУ «Посилення процесу нарощування потенціалу у сфері якості освіти та наукових досліджень в СумДУ та СНАУ» за фінансування Агенції Чеської Республіки з розвитку.

Read more...

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Useful references

Join us now