15 червня 2021

Студентка 4-го курсу кафедри германської філології Анастасія Дорогокупля отримала  Диплом третього ступеня в другому турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 035 «Філологія», який відбувся 2 червня в Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського (м. Кременчук).

Під керівництвом доцента кафедри германської філології Ольги Жулавської Анастасія за допомогою корпусного редактора WordSmith Tools дослідила вживання безособових форм дієслова в англомовній художній літературі, створивши корпус текстів із таких творів класичної літератури: “Pride and Prejudice” (Jane Austen), “Frankenstein” (Mary Shelley), “Alice's Adventures in Wonderland” (Lewis Carroll), “The Tale of Two Cities” (Charles Dickens), “The Adventures of Sherlock Holmes” (Arthur Conan Doyle), “The Legend of Sleepy Hollow” (Washington Irving), “Heart of Darkness” (Joseph Conrad) та ін.
Судді конкурсу позитивно оцінили виступ студентки, наголосивши на тому, що тема дослідження цікава й актуальна.
Вітаємо Анастасію Дорогокуплю та кафедру германської філології з черговою перемогою!