06 лютого 2024

Наприкінці січня 2024 року відбувся у дистанційному форматі ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

На початку змагань із мотиваційними словами до учасників олімпіади звернулася Ірина Удовиченко (проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, доктор педагогічних наук, професор, член організаційного комітету ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2023-2024). Наголосила на особистій відповідальності, академічній доброчесності, дотриманні умов проведення та участі в інтелектуальних змаганнях.

Учасників олімпіади привітала Інна Гуменюк (доцент кафедри практики англійської мови Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, кандидат філологічних наук, голова журі).

Оксана Сердюк (завідувач навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, секретар журі) акцентувала увагу учасників на організаційно-технічних особливостях проведення олімпіадних змагань.

В інтелектуальних змаганнях з англійської мови взяли участь учні з 23 територіальних громад, зокрема: 9 класів – 9 учнів, 10 класів – 11 учнів, 11 класів – 12 учнів.

За результатами виконаних завдань олімпіади з англійської мови визначено 15 переможців: 9 клас – 4 учні, 10 клас – 5 учнів, 11 клас – 6 учнів.

Найкращі результати мають учасники команди Сумської міської ради  (3 учасники – 3 переможці).

Традиційно, у рамках III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, учасники виконували різні види діяльності: аудіювання, читання, письмо, говоріння.