Аспірант кафедри германської філології, науковий керівник Л. В. Щигло (канд. філол. наук, доц.)

Освіта та кваліфікація:

2015 – 2019: навчання у Сумському державному університеті (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій, кафедра германської філології). Отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки "Філологія". Здобув кваліфікацію бакалавра.

2019 – 2021: навчання у Сумському державному університеті (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій). Ступінь вищої освіти "Магістр", галузь знань 03 "Гуманітарні науки", спеціальність 035 "Філологія", спеціалізація "Германські мови та літератури (переклад включно, перша – англійська)".

2022 – 2023: навчання у Сумському державному університеті  (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій). Ступінь освіти "Магістр", кафедра журналістики.

Жовтень 2023 − нині: аспірант кафедри германської філології Сумського державного університету за спеціальністю 035 "Філологія".