Аспірант кафедри германської філології, науковий керівник І.В. Ущаповська (канд. філол. н., доц.)

Посилання на авторські профілі:

Освіта та кваліфікація:

З жовтня 2023 - аспірант кафедри германської філології Сумського державного університету за напрямом 035 "Філологія"

2021 - 2022 - навчання в Сумському державному університеті (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій). Здобула кваліфікацію магістра філології за спеціалізацією "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська"

2017 - 2021 - навчання в Сумському державному університеті (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій). Здобула кваліфікацію бакалавра філології за спеціалізацією "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська"

Досвід роботи:

З серпня 2021 - перекладач технічної літератури АТ "Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування "Насосенергомаш"

Міжнародна активність:

Лютий - червень 2020 - навчання в рамках академічної мобільності Erasmus+ в університеті Александру Іоан Куза, м. Ясси, Румунія

Волонтерська діяльність:

З лютого 2023 - волонтер-викладач англійської мови у дружньому просторі для жінок і дівчат "Вільна" (м. Суми)

Травень 2018 - волонтер в рамках фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА (м. Київ)

Основні наукові праці:

1. Зінченко А.В., Руденко М.Д. Відтворення кінематографічних онімів українською мовою: ефективні прийоми (на прикладі ономастикону кіносаги “Зоряні війни”). Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія: Філологія. 2023. Випуск 60, Том 1. С. 144-147.

2. Зінченко А.В., Руденко М.Д. Маркери расової приналежності в англомовній публіцистиці: перекладацькі рішення. Наукові записки. Серія: Філологічні науки. 2022. Випуск 202. С. 135-140.

3. Rudenko M.D. Communicative aspect of anthroponyms in modern cinematic discourse. Перекладацькі інновації. Матеріали ХІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції. 2021. С. 56-58.

4. Nazarenko O.V., Rudenko M.D. Cognitive orientation of proper names in modern English cinematic discourse. Актуальні проблеми філології та перекладознавства. 2020. №19. С. 35-38.