14 травня 2021

11 травня відбулася онлайн зустріч #перекладачів_СумДУ з випускницею спеціальності Філологія Іриною Гончаренко, яка працює вчителем англійської та німецької мов у британській школі в м. Валенсія, Іспанія.

Ірина Гончаренко розповіла про власний шлях до успіху, пояснювала відмінність між іспанською та українською системами освіти, поділилася знаннями про міжнародні програми та зазначала важливість вивчення іноземних мов. Також Ірина із задоволенням відповідала на питання студентів та закликала старанно навчатися, бо саме якісна освіта в СумДУ стала основою для її кар’єрного зростання.
Ірина вважає, що найголовніше завдання вчителя – встановити дружні стосунки з учнем. Адже роль вчителя полягає не тільки у тому, аби навчати, але й у тому, щоб виховувати та надихати школярів.
Наостанок випускниця побажала студентам бути сміливими та не боятися пробувати щось нове. Саме такий підхід допоможе знайти своє покликання.

Марія Гарцунова, студентка групи ПР-81