19 квітня 2021

Студентки спеціальності «Філологія» стали переможницями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації 035.04 «Германські мови (англійська, німецька)» у 2020-2021 н. р., який відбувся у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.
Студентка групи ПР-71 Юлія Козлова посіла II місце за представлену наукову роботу «Пандемійна лексична інноватика англійської мови: особливості творення та функціонування» (науковий керівник – доц. Олеся Єгорова) .
Студентка групи ПРм-01 Дарина Мельник посіла III місце за наукове дослідження «Структурно-семантичні особливості англомовних рекламних слоганів» (науковий керівник – ст. викл. Олена Овсянко ).
Вітаємо студенток та їх керівників та бажаємо подальших перемог у науковій царині!
Список переможців