Дата публікації:
19 квітня 2021
Кількість переглядів:

Студентки спеціальності «Філологія» стали переможницями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації 035.04 «Германські мови (англійська, німецька)» у 2020-2021 н. р., який відбувся у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.
Студентка групи ПР-71 Юлія Козлова посіла II місце за представлену наукову роботу «Пандемійна лексична інноватика англійської мови: особливості творення та функціонування» (науковий керівник – доц. Олеся Єгорова) .
Студентка групи ПРм-01 Дарина Мельник посіла III місце за наукове дослідження «Структурно-семантичні особливості англомовних рекламних слоганів» (науковий керівник – ст. викл. Олена Овсянко ).
Вітаємо студенток та їх керівників та бажаємо подальших перемог у науковій царині!
Список переможців

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове