Дата публікації:
16 квітня 2021
Кількість переглядів:

15 квітня зав. кафедри іноземних мов Наталія Таценко та викладачі кафедри германської філології Ольга Жулавська й Анна Зінченко мали неймовірну нагоду послухати всесвітньовідомого дослідника в сфері когнітивної лінгвістики Золтана Кьовечеша.

Його лекція "Emotion Concepts in Extended Conceptual Metaphor Theory" була присвячена теорії концептуальної метафори загалом і концептуалізації емоції «злість» зокрема. Після виступу пана Кьовечеша відбулася жвава дискусія стосовно впливу культур на концептуалізацію людських емоцій. За словами Анни Зінченко, можливість бути присутньою на лекції одного з найвпливовіших лінгвістів сучасності подарувала відчуття єдності світової наукової спільноти та натхнення розвиватися і розвивати.

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове