Дата публікації:
05 квітня 2021
Кількість переглядів:

Анну Володимирівну ЗІНЧЕНКО, асистента кафедри германської філології  СумДУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук за спеціальністю 10.02.04 – германські мови.

Дисертація на тему: «Вторинні номінації невизначеної кількості в англомовному публіцистичному дискурсі: лінгвокогнітивний та прагмастилістичний аспекти» захищена 2 квітня на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 17.051.02 у Запорізькому національному університеті.

Робота присвячена розкриттю особливостей функціювання вторинних номінацій невизначеної кількості в англомовному публіцистичному дискурсі шляхом обґрунтування їхніх концептуальних моделей, лінгвокогнітивних, структурно-семантичних і прагмастилістичних характеристик.

Бажаємо Анні Зінченко нових наукових досягнень та подальшого професійного розвитку!

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове