Дата публікації:
26 березня 2021
Кількість переглядів:

Студентський країнознавчий гурток «Офіс подорожей», що діє при перекладацькому навчально-методичному центрі «LinguoStar» кафедри германської філології, запрошує на онлайн зустріч https://meet.google.com/pxp-wjpk-pao, що відбудеться 29 березня о 14.00!

Тема зустрічі: Застосування перекладацьких знань у роботі менеджера підприємництва.

Почесний гість: випускниця нашої кафедри приватний підприємець Марія Дорда – вид діяльності «Послуги перекладу», 10 років офіційного підприємництва, досвід іноземного SEO копірайтингу, транскреації описів товарів, складання статей, договорів, менеджменту команди спеціалістів підтримки e-commerce сайтів з 2011 року. Досвід письмового перекладу економічних, ІТ, технічних текстів, участь у локалізації ERP системи SAP IS-H Med, документації організацій з 2003 року.

Керівник Офісу подорожей – викладач кафедри германської філології Олена Назаренко.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове