Дата публікації:
08 лютого 2021
Кількість переглядів:

Доцент кафедри германської філології  к.філол.наук Ольга Шуменко  під егідою уряду Великобританії в черговий раз бере участь у проєкті Her Majesty Government Project, що має багаторічний мультиагентський досвід і презентує всі аспекти навчання.
Проєкт пропонує різноманітні навчальні сесії на замовлення для тих, хто безпосередньо працює з дітьми, молоддю та студентами, а також працює з широким колом організацій: Sky News, Anglia TV, BBC Radio, BBC TV та Daily Mirror. Доцент Ольга Шуменко успішно пройшла вже чотири етапи e-learning course та отримала сертифікати від HM Government, Great Britain, London. Кожен сертифікат генерує унікальний контрольний номер, який є інформацією, що зберігається на обліку Her Majesty Government Project. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Антоніна Прокопенко, доцент кафедри германської філології

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове