Дата публікації:
02 лютого 2021
Кількість переглядів:

1 лютого студентки #перекладачі_СумДУ Аліна Сердюк та Глафіра Мазур, натхненні онлайн-вебінаром від спільноти з питань міжнародних освітніх програм та навчання за кордоном “UniStudy Community”, вирішили поділитися набутим досвідом з усіма бажаючими. В рамках «Офісу подорожей» під керівництвом викладача кафедри германської філології Олени Назаренко студенти-перекладачі 1-го курсу та їх куратор Антоніна Прокопенко з радістю долучилися до заходу, щоб дізнатися чарівну формулу написання мотиваційних листів для успішної участі у програмах академічної мобільності.
Аліна та Глафіра не лише детально розглянули структуру різних видів мотиваційних листів, розповіли слухачам про стратегії на алгоритми і дали відповіді на найпоширеніші запитання, а й поділилися цінними порадами з власного досвіду. У кінці зустрічі слухачі переглянули інформативне відео про особливості написання мотиваційного листа від програми “Erasmus +” та мали змогу перевірити якість набутих знань за допомогою вікторини.

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове