02 лютого 2021

1 лютого студентки #перекладачі_СумДУ Аліна Сердюк та Глафіра Мазур, натхненні онлайн-вебінаром від спільноти з питань міжнародних освітніх програм та навчання за кордоном “UniStudy Community”, вирішили поділитися набутим досвідом з усіма бажаючими. В рамках «Офісу подорожей» під керівництвом викладача кафедри германської філології Олени Назаренко студенти-перекладачі 1-го курсу та їх куратор Антоніна Прокопенко з радістю долучилися до заходу, щоб дізнатися чарівну формулу написання мотиваційних листів для успішної участі у програмах академічної мобільності.

Аліна та Глафіра не лише детально розглянули структуру різних видів мотиваційних листів, розповіли слухачам про стратегії на алгоритми і дали відповіді на найпоширеніші запитання, а й поділилися цінними порадами з власного досвіду. У кінці зустрічі слухачі переглянули інформативне відео про особливості написання мотиваційного листа від програми “Erasmus +” та мали змогу перевірити якість набутих знань за допомогою вікторини.