Дата публікації:
14 січня 2021
Кількість переглядів:

12 січня на кафедрі германської філології в присутності декана факультету ІФСК, доцента Олени Сушкової , викладачів та співробітників кафедри ГФ відбувся щорічний звіт завідувача кафедри, професора Ірини Кобякової про роботу кафедри германської філології у 2020 році.
У своєму звіті Ірина Карпівна наголосила на досягненнях та успіхах кафедри, відмітила активну роботу студентів та професорсько-викладацького складу в напрямку наукових досліджень (зокрема захисти дисертаційних робіт, перемоги в конкурсах студентських наукових робіт) та популяризації кафедри в світі (активна студентська та викладацька міжнародна діяльність), зазначила високий інтерес з боку вітчизняних та закордонних роботодавців до студентів та випускників кафедри, визнала певні недоліки роботи, окреслила плани та перспективи на 2021 рік.
Аналітична записка до звіту

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове