14 січня 2021

12 січня на кафедрі германської філології в присутності декана факультету ІФСК, доцента Олени Сушкової , викладачів та співробітників кафедри ГФ відбувся щорічний звіт завідувача кафедри, професора Ірини Кобякової про роботу кафедри германської філології у 2020 році.

У своєму звіті Ірина Карпівна наголосила на досягненнях та успіхах кафедри, відмітила активну роботу студентів та професорсько-викладацького складу в напрямку наукових досліджень (зокрема захисти дисертаційних робіт, перемоги в конкурсах студентських наукових робіт) та популяризації кафедри в світі (активна студентська та викладацька міжнародна діяльність), зазначила високий інтерес з боку вітчизняних та закордонних роботодавців до студентів та випускників кафедри, визнала певні недоліки роботи, окреслила плани та перспективи на 2021 рік.
Аналітична записка до звіту