12 січня 2021

Минулого року Юлія Лазуткіна, випускниця спеціальності «Філологія» СумДУ, отримала пропозицію від видавництва "Соняшник" щодо публікації одного з творів у посібнику для 5-7 класів "Сучасна література рідного краю", на що авторка радо погодилася.

І ось вона вже тримає у руках красиву книгу, рекомендовану Міністерством освіти і науки України для використання у навчальному процесі.
Юлія почала писати вірші ще в школі. Навчання на спеціальності «Філологія» тільки посприяло розвитку літературних навичок.
«Цікаво, що тоді, в школі, - ділиться Юлія, - один з однокласників, побачивши мої твори, сказав: «Не пиши такі довгі вірші - от станеш знаменитою, будуть тебе у школах вивчати, діти тебе будуть незлим тихим словом згадувати». Перша частина слів вже збулася, а друга, сподіваюся, не збудеться», - сміється Юлія.

Марія Грінченко, студентка групи ПР-72/2