31 грудня 2020

Старшого викладача кафедри германської філології    Аллу Красулю було обрано членом Правління УАДО на період з 1 січня 2021 року до 31 грудня 2022 року. Результати голосування затверджено на загальній конференції членів Української асоціації дослідників освіти (УАДО), яка відбулася 28 грудня. Деталі за посиланням .
До відома: Красуля Алла Вікторівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри германської філології, заступник декана факультету іноземної філології та соціальних комунікацій з міжнародної діяльності, заступник керівника групи організації міжнародного академічного співробітництва СумДУ.

З 2015 року дійсний член УАДО. Бере активну участь у заходах, організованих УАДО, зокрема щорічних конференціях.
У 2016 р. отримала грант на участь у І Літній школі УАДО «Дослідження в галузі освіти: комунікація, написання грантів, методологія та публікація результатів», 17-20.08.2016 р. на базі Львівського національного університету імені Івана Франка.
У 2019 р. отримала грант на участь у ІІ Зимовій школі УАДО «Європейські індикатори якості освітніх досліджень» 23-28.01.2019 р. на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Щиро вітаємо Аллу Вікторівну з черговим професійним досягненням та бажаємо подальших звершень!