28 грудня 2020

З 17 по 24 грудня на кафедрі германської філології відбулися захисти кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 035 "Філологія" за спеціалізацією "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська)" денної та заочної форм навчання.

У складі екзаменаційної комісії працювали голова д-р філол. наук Тетяна Анохіна, заступники голови декан факультету ІФСК канд. філол. наук Олена Сушкова та завідувач кафедри германської філології канд. філол. наук Ірина Кобякова, а також члени комісії д-р філол. наук Світлана Швачко, канд. філол. наук Лариса Щигло, канд. філол. наук Галина Чуланова та член експертної ради роботодавців, директор туристичної агенції "ТурСканер" Ольга Глущенко.
Захисти відбувалися дистанційно, із застосуванням електронних технологій. Попри виклики нової форми комунікації здобувачі вищої освіти представили англійською мовою доповіді до своїх кваліфікаціїних робіт, продемонструвавши високий рівень володіння іноземною мовою, а також виявивши обізнаність у сучасних тенденціях вивчення перекладознавчої науки.
Щиро бажаємо випускникам успіхів і професійної релізації