03 грудня 2020

Вітаємо ст. викладача кафедри германської філології  Ірину Ущаповську зі здобуттям наукового ступеня кандидата філологічних наук! Відповідно до Наказу Міністерства освіти та науки України №1471 від 26.11.2020 Ущаповській Ірині Василівні присуджено науковий ступінь кандидата філологічних наук за спеціальністю 10.02.04 "Германські мови".

Захист дисертаційного дослідження на тему «Структурно-семантичні, соціолінгвальні та прагматичні параметри мови бренду: мультимодальний підхід (на матеріалі англомовних брендів кави)» захищена 30 вересня на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 17.051.02 у Запорізькому національному університеті.
Колектив кафедри германської філології щиро вітає Ірину Ущаповську та її наукового керівника докт. філол. наук Наталію Таценко з цією визначною подією! Бажаємо подальших успіхів та нових наукових здобутків!