Дата публікації:
30 листопада 2020
Кількість переглядів:

26 листопада студентка 4 курсу спеціальності Філологія , групи ПР-71, Анастасія Часовських, під керівництвом викладача кафедри германської філології Олени Назаренко взяла участь у Міжнародній науковій онлайн-конференції "Багатогранність творчості Камала Абдулли в контексті світової літератури", в рамках заходів, присвячених 70-річчю навчального, громадського діяча, доктора філологічних наук, професора і Народного Письменника Азербайджана, Камала Абдулли, на базі румунського університету Ал. І. Куза, м. Ясси. На конференції були також присутні представники Азербайджану, Казахстану та Грузії.

Студентка від імені Сумського державного університету та України представила наукові доробки стосовно аналізу та сприйняття сучасними читачами творів Камала Абдулли, а також підкреслила важливість подальших досліджень питання мультикультуралізму та антропоніміки. Сам автор відомих на весь світ романів виказав щиру вдячність за проведену наукову роботу і зацікавленість молодих вчених до вічних питань та цінностей літератури інших країн світу.

За його словами, ніщо так не мотивує братися за написання нового роману, чи вірша, як розуміння того, що тебе почують і спробують зрозуміти: "Ви, мої любі друзі, – те, що рухає мене вперед і допомагає втілювати творчі ідеї в життя. Не дайте згаснути вогнику жаги до знань, творіть свою історію!".

Марія Руденко, студентка групи ПР-71

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове