Дата публікації:
27 листопада 2020
Кількість переглядів:

Студентка спеціальності Філологія Тетяна Шумило (ПР-72) під керівництвом наукового керівника старшого викладача кафедри германської філології Алли Красулі  взяла участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми романо-германської філології у контексті антропоцентричної парадигми», що проводилася 20 листопада на базі факультету іноземної філології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

Тетяна виступила з доповіддю, яка присвячена темі її курсового дослідження, а саме: «Інтерпретативне вираження концепту «ВІРА» в британському пісенно-літературному дискурсі (на матеріалі текстів пісень гурту «HURTS»)».
- Для мене це цілком новий, безцінний досвід наукової діяльності, - ділиться Тетяна. - Мене надзвичайно захопили промови досвідчених науковців на пленарному засіданні. Незважаючи на хвилювання, за підтримки наукового керівника мені вдалося успішно представити результати нашої наукової розвідки. Плекаю надію ще раз взяти участь у подібному заході та поділитися новими результатами своїх наукових досліджень.

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове