Дата публікації:
27 листопада 2020
Кількість переглядів:

20-21 листопада старший викладач кафедри германської філології  Алла Красуля виступила на пленарному засіданні у межах VІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Подолання мовних і комунікативних бар’єрів: освіта, наука, культура» на базі кафедри іноземної філології факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету.

Учасники конференції представили доповіді, які стосуються тенденцій та інновацій у теорії та методиці викладання іноземних мов, зокрема питання онлайн та віртуальної освіти, її ролі й місця в сучасному освітньому просторі. Тема доповіді була суголосна з напрямами конференції, а саме: «Форми та методи залучення студентів-філологів до колаборативного навчання у цифровому середовищі».
Окрім того, під час секційного засідання була представлена тема «Міжнародне колаборативне онлайн навчання: нова парадигма вищої освіти» у співпраці з завідувачкою кафедри управління імені Олега Балацького, СумДУ, д-р. екон. наук Ганною Швіндіною . Під час доповіді було схарактеризовано сутність та окреслено організаційно-методичні засади міжнародного колаборативного онлайн навчання, обґрунтовано доцільність застосування принципів дигітальної педагогіки для розвитку міжкультурних фахових компетентностей та формування цифрових навичок, подано приклад ефективного впровадження віртуальної мобільності у Сумському державному університеті у форматі сертифікованих курсів академмобільності за типом «Глобальний віртуальний клас» для студентів та викладачів.

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове