25 листопада 2020

Щиро вітаємо доктора філологічних наук, заслуженого професора СумДУ, академіка Академії наук ВШ України Світлану Олексіївну Швачко з днем народження!

Дорога Світлано Олексіївно,  Ви приклад та взірець для своїх колег, студентів, учнів! Ви успішна жінка, щаслива мама, бабуся і прабабуся! Ви просто золота людина, яка неймовірно багато зробила в своєму житті доброго і корисного, і це лише початок! Вам завдячує не одне покоління науковців, викладачів, студентів! Велике спасибі Вам від них всіх за Ваші знання, творчі ідеї, мудрість, допомогу, просту слушну людську пораду!
В цей радісний і світлий День народження ми всі бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!