20 листопада 2020

Кафедра германської філології Сумського державного університету та  факультет іноземних мов Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна вже довгий час плідно співпрацюють на теренах науки.

24 жовтня кандидат філологічних наук, доцент  Олена Ємельянова виступила офіційним опонентом під час захисту дисертації Мусаєвої Росали Шахін кизи «Особливості актуалізації ролей суб’єкта в комунікативній ситуації «Бесіда друзів» (на матеріалі англомовних ігрових кінотворів)» на  здобуття наукового ступеню кандидата філологічних наук за спеціальністю 10.02.04 – германські мови. Захист відбувся  під час засідання Дисертаційної ради Д 64.051.27 Харківського національного університету імені Василя Назаровича Каразіна (http://foreign-languages.karazin.ua/research/thesis-committee).