31 серпня 2020

Досягнення канд. філол. наук, професора, завідувачки кафедри германської філології СумДУ Ірини Кобякової представлено у книзі «Успішні керівники в сучасному освітньому просторі  України».
Перше інформаційно-іміджеве видання «Успішні керівники в сучасному освітньому просторі  України» має за мету інформувати соціум  про  досягнення  керівників  освітньої  галузі.

Книга  виходить  у  повнокольоровому  форматі  В-5,  українською  мовою. Видання  передаватиметься  до  Президії  НАПН  України,  Комітету  ВРУ  з  питань науки, освіти та інновацій, Міністерства освіти і науки України, обласних, районних департаментів, управлінь та відділів освіти, бібліотек.
Колектив кафедри германської філології щиро вітає свого керівника з черговим успішним досягненням та бажає подальших професійних звершень!