15 травня 2020

Професор, завідувач кафедри германської філології Ірина Кобякова та професор Світлана Швачко взяли участь у IV Міжнародній конференції «Комп’ютерна лінгвістика та інтелектуальні системи» (CoLInS 2020) – індексованою базою даних Scopus, яка відбулась 23–24 квітня на базі кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки.

Лінгвісти СумДУ представили своє дослідження на тему «Going parallel: using earlier translations as background for facilitating re-translation technique».
Метою конференції CoLInS є обговорення результатів останніх досліджень у галузі обробки природної мови і розвитку інтелектуальних систем, обмін ідеями, обговорення тенденцій розвитку інтелектуальних комп’ютерних систем, встановлення плідних контактів та сприяння талановитій молоді в науковій діяльності.