17 квітня 2020

Студентки 4 курсу спеціальності «Філологія» стали переможницями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із германських мов (англійська, німецька) у 2019-2020 н.р., який відбувся у Київському національному лінгвістичному університеті.
Студентка групи ПР-62 Валерія Рава посіла І місце за представлену наукову роботу «Гендерна диференціація комунікативних стратегій в англомовному мікроблогінгу» (науковий керівник – доц. Антоніна Прокопенко ).

Студентка групи ПР-62 Аліна Пономаренко посіла ІІІ місце за наукове дослідження «Лексико-стилістичні особливості фемінінного та маскулінного гумору в англомовному медіа-дискурсі» (науковий керівник – викл. Олена Назаренко ).
Вітаємо студенток та їх керівників та бажаємо подальших перемог у науковій царині!

Список переможців