09 квітня 2020

Студенти-перекладачі груп ПР-72/1 та ПР-73 та доцент кафедри германської філології Ольга Шуменко у рамках дисципліни «Переклад юридичної термінології» та згідно з програмою відвідали Зарічний районний суд м. Суми, але у рамках карантину, звичайно on-line.
Студенти змогли бути присутніми на слуханні справи стосовно відкритого впровадження до громадянина, який порушив правила щодо карантину людей.

Студенти змогли в режимі on-line  здійснювати переклад слухання справи на англійську мову, а потім в мережі Telegram  розгорнулася жвава дискусія між студентами стосовно справи та її вердикту, залучаючи та опрацьовуючи майже весь вокабуляр.Не зважаючи на обставини, що склалися, та завдяки новітнім технологіям, студенти мають можливість продовжувати навчання, згідно з програмою курсу, отримувати знання, спілкуватися, обговорювати та завжди бути на позитиві.

Анна Пуліка, студентка групи ПР-72/1