Дата публікації:
17 березня 2020
Кількість переглядів:

Колектив кафедри германської філології , студенти спеціальності Філологія  та випускники всіх років щиро вітають #найкращий_факультет_галактики з 20-річчям!!!
Ми дуже пишаємось тим, що саме створення 25 років тому спеціальності «Переклад» дало поштовх для розвитку гуманітарного спрямування СумДУ. І ось тепер маємо неймовірний результат спільної наполегливої, кропіткої, творчої і такої цікавої праці!
Спеціальність «Переклад» СумДУ була відкрита з ініціативи академіка Академії Наук Вищої Школи України, доктора філологічних наук, професора Світлани Швачко .

Нині підготовка філологів-перекладачів здійснюється на базі та кафедрі германської філології, де освіту здобувають за спеціальністю «Германські мови та літератури (переклад включно)».
Випускники-перекладачі всіх років із задоволенням приєднуються до привітань, діляться фото та спогадами про найкращі роки університетського життя й зичать факультету ІФСК відсвяткувати золотий ювілей та залишатись у статусі #найкращий_факультет_галактики!!!

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове