18 листопада 2019

Викладачі кафедри германської філології  Олеся Єгорова , Світлана Єрмоленко , Діана Мовчан та Анна Зінченко  взяли участь у дигітальному конгресі «Наука і навчання в епоху цифрових технологій» від Goethe Institut, який проходив 15 та 16 листопада 2019 р. у м. Києві.
Захід був присвячений використанню цифрових технологій у навчанні німецької мови, а саме: персоналізації навчання, застосуванню чат-ботів у навчанні та розвитку медійної компетентності серед учнів.

У ході конгресу викладачі мали змогу також послухати промови Ганни Новосад, Міністерки освіти і науки України, Анки Фельдгузен, Надзвичайного і Повноважого Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Беате Кьолер, директорки Goethe-Institut в Україні.

Марія Руденко, студентка групи ПР-71