04 жовтня 2019

До дня перекладача 30 вересня викладачі кафедри германської філології  на чолі з зав. кафедри, проф. Іриною Кобяковою  розповіли студентам IV курсу бакалаврату про наукові й фахові перспективи, які відкривають їм різні освітні програми в магістратурі СумДУ .
Гаранти освітніх магістерських програм, представники кафедри германської філології розповіли студентам про переваги другого (магістерського) рівня вищої освіти, про привабливість поглибленого оволодіння фаховими компетенціями, можливості перехресного вступу на суміжні спеціальності СумДУ, родзинки магістерських програм, які сприятимуть успішному працевлаштуванню.

До заходу долучились і ті, хто вже скористався надбаннями магістерської освіти, – роботодавці, аспіранти кафедри ГФ та колишні випускники, які розповіли про привабливість наукового пошуку, можливість саморозвитку саме в Сумському державному університеті та перспективи подальшого вдалого кар’єрного зростання.