Дата публікації:
02 жовтня 2019
Кількість переглядів:
0
Поділитися:

В рамках студентського країнознавчого гуртка «Офіс подорожей» під керівництвом викладача кафедри германської філології Олени Назаренко  та дисципліни «Лінгвокраїнознавство німецькомовних країн», яку викладає доцент Олеся Єгорова , лектор DAAD Карстен Грюнвальдт зустрівся зі студентами 1 та 3 курсів спеціалізації Переклад .
Карстен розказав студентам про можливості літнього стажування в Німеччині за програмою DAAD. За наявності сертифіката про знання німецької мови на рівні В1 студенти мають можливість обрати майже будь-який університет Німеччини та безкоштовно навчатись там протягом місяця.


Карстен також відповідав на питання як про історію, культуру, освіту в Німеччині в порівнянні з Україною. «Українцям при вивченні німецької мови, важко дається правильна вимова довжини голосних. Для кращого засвоєння мови – слухайте музику та дивіться фільми», - радить студентам Карстен.
Лекція перетворилася на діалог зі студентами, які дізнались багато нових країнознавчих особливостей Німеччини та з радістю чекатимуть на Карстена знову.