12 вересня 2019

Юлія Лазуткіна, студентка 5 курсу кафедри германської філології:  (група ПР.м-91) стала фіналісткою конкурсу творів для дітей.
В Одесі пройшов VII міжнародний літературний конкурс творів для дітей та юнацтва "Корнійчуковська премія", що дає змогу письменникам з усього світу спробувати свої сили. Цього року в конкурсі взяло участь 352 письменники з України, Росії, Білорусії, Естонії, Ізраїлю та Узбекистану.
Юля відправила на конкурс повість про кота Корсара, ім’ям якого і названо твір. Цирковий кіт раптом стає котом бездомним, вимушеним боротися за виживання, але якому зрештою пощастило потрапити в руки люблячих господарів, яких він і сам вчиться любити. Саме це і є однією з основних ідей повісті – зло породжує зло, любов породжує любов.

Робота потрапила до шорт-листа конкурсу в номінації «Проза для дітей молодшого віку. Українські автори».
Вітаємо з перемогою! Бажаємо творчих успіхів і натхнення!

Марія Тітарева
студентка групи ПР.м-91